برای مشاهده لیست مهدکودک ها روی منطقه کلیک کنید

درباره ما

 

باکودک نخستین بانک جامع اطلاعات کودک است که : ارایـه کنندگان خدمات مرتبط با کودکان ، اعـم از افراد حقیقی و حقوقـی را گردآوری نموده و اطلاعـات آنـها را به تفکیک در 11 بخش کلی ،به صورت جامع و تخصصی در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد .

 

این 11 بخش شامل مشخصات به روز مهدکودکهای فعال مناطق 22 گانه شهر تهران ، مدارس غیر دولتی دوره ابتدایی ، آموزشگاههای تخصصی کودک،خانه های کودک و مراکز تفریحی ،متخصصین حوزه سلامت کودک ( اعم از بیمارستانهای تخصصی - پزشکان و دندانپزشکان اطفال و ... ) ،ناشرین تخصصی کتب کودک ، نیازمندیهای  مهدکودکها ،آتلیه های کودک و ..... می باشد.

 

مدیران محترم مجموعه هایی که در حوزه کودک فعالیت می کنند می توانند با عضویت در وب سایت باکودک اطلاعات جامع و آخرین اخبار کسب و کار خود را به همراه تصاویر مربوطه ،در صفحه اختصاصی شان منتشر نمایند .

علاوه بر خدمات فوق کاربران گرامی می توانند به صورت روزانه جدیدترین اخبار مرتبط با دنیای کودکان،آخرین مقالات تخصصی در زمینه سلامت ، تغذیه، روانشناسی و تربیت کودک ، تازه های نشر کودک و نوجوان را در وب سایت باکودک دنبال نمایند و همچنین در بخش دانلود به صورت کاملا رایگان به کتابها،فیلمها و فایلهای صوتی مرتبط با حوزه کودک و خانواده دسترسی پیدا کنند .

 

از دیگر خدمات مجموعه باکودک فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد که در دو صفحه جداگانه اقدام به اطلاع رسانی به والدین گرامی و مدیران محترم مهدکودکها می نماید .

 

 

آدرس شبکه های اجتماعی ما:

 

   کانال مدیران مهد : t.me/bamahdekoodak           

   کانال والدین :  telegram.me/bakoodak  

       

  صفحه مهدکودکها :  bamahdekoodak@                              

  صفحه والدین :  bakoodak@