برای مشاهده لیست مهدکودک ها روی منطقه کلیک کنید

درباره ما

 

باکودک نخستین بانک جامع اطلاعات کودک است که : ارایـه کنندگان خدمات مرتبط با کودکان ، اعـم از افراد حقیقی و حقوقـی را گردآوری نموده و اطلاعـات آنـها را به تفکیک در 11 بخش کلی ،به صورت جامع و تخصصی در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد .

این 11 بخش شامل مشخصات به روز مهدکودکهای فعال مناطق 22 گانه شهر تهران ، مدارس غیر دولتی دوره ابتدایی ، آموزشگاههای تخصصی کودک،خانه های کودک و مراکز تفریحی ،متخصصین حوزه سلامت کودک ( اعم از بیمارستانهای تخصصی - پزشکان و دندانپزشکان اطفال و ... ) ،ناشرین تخصصی کتب کودک ، نیازمندیهای  مهدکودکها ،آتلیه های کودک و ..... می باشد.

 

مدیران محترم مجموعه هایی که در حوزه کودک فعالیت می کنند می توانند با عضویت در وب سایت باکودک اطلاعات جامع و آخرین اخبار کسب و کار خود را به همراه تصاویر مربوطه ،در صفحه اختصاصی شان منتشر نمایند

والدین محترم نیز میتوانند با کمک ابزار جستجوی سایت و در منطقه مورد نظر ،مهد کودک و یا سایر مراکز مورد نظر خود را جستجو کرده و از نظرات و تجربیات دیگران نیز در خصوص آن مرکز مطلع گردند.
علاوه بر خدمات فوق کاربران گرامی می توانند به صورت روزانه جدیدترین اخبار مرتبط با دنیای کودکان،آخرین مقالات تخصصی در زمینه سلامت ، تغذیه، روانشناسی و تربیت کودک ، تازه های نشر کودک و نوجوان را در وب سایت باکودک دنبال نمایند و همچنین در بخش دانلود به صورت کاملا رایگان به کتابها،فیلمها و فایلهای صوتی مرتبط با حوزه کودک و خانواده دسترسی پیدا کنند .

 

از دیگر خدمات مجموعه باکودک فعالیت گسترده در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام می باشد که در دو صفحه جداگانه اقدام به اطلاع رسانی به والدین گرامی و مدیران محترم مهدکودکها می نماید .


 اینستاگرام ما:

 

  صفحه مرتبط با مهدکودک ها:  bamahdekoodak@                              

 

  صفحه مرتبط با والدین :  bakoodak@