قوانین و مقررات سایت باکودک:    

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت شرکت باکودک را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.


۱-  افراد، مسئول حفاظت از شناسه و رمز عبور خود می‌باشند و در صورتی که شناسه و رمز عبور خود را در اختیار شخص دیگری بگذارند مسئولیت ناشی از این عمل به عهده‌ی آن‌ها است.

۲-   افراد زیر ۱۸ سال حق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت باکودک ندارند.

۳- از آن‌جا که کد خرید بر اساس اسم و اطلاعاتی که کاربر به باکودک ارایه کرده تنظیم می‌شود، مسئولیت صحت و کامل بودن اطلاعات داده شده به باکودک بر عهده‌ي کاربر است.

 ۴- با وجود این که ما برای ارایه‌ي خدمات مطلوب و با کیفیت بالا در سایت تمام تلاش خود را به کار می‌بریم، ممکن است در دوره‌هایی برخی مشکلات فنی یا اختلال در اینترنت و موارد خارج از کنترل ما وقفه‌ای در به‌روزرسانی و ارایه‌ی خدمات سایت ایجاد کند. لذا در صورت بروز این مشکلات به طور موقت از ارایه‌ی سرویس معذور خواهیم بود.

 ۵- در ازای کد مربوطه فقط کالا یا خدمات ارایه می‌شود و خریدار نمی‌تواند در ازای کد وجه نقد مطالبه کند. بدیهی است چنانچه مشتری در مهلت تعیین‌شده در سایت از کوپن خود استفاده ننماید٬ باکودک مسئولیتی در قبال از بین رفتن فرصت مشتری ندارد و وجه کوپن مسترد نخواهد شد.

 ۶-  با وجود بسیار غیر محتمل بودن این مساله، در صورتی که فروشگاه یا مرکز ارایه‌کننده‌ي خدمات یا کالا به هر علتی از ارایه‌ی خدمات یا کالا خودداری نماید، با کودک تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکل خواهد کرد و در صورت حل نشدن مشکل، مبلغ کوپن خریداری‌ شده به مشتری پس داده می‌شود.

۷- قیمت‌های ذکرشده در هر پیشنهاد تا پایان تاریخ اعتبار آن پیشنهاد معتبرند و در این مدت تغییر نمی‌کنند.

۸ - انتخاب های باکودک بر اساس کیفیت بالای خدمات و کالاها انجام می‌شود ولی در نهایت کیفیت برخی خدمات کاملا سلیقه‌ای بوده و مسئولیت تضمین کیفیت کالا و خدمات به عهده‌ي با کودک نخواهد بود.

۹-  کاربر نباید در سایت اظهارات و یا اقداماتی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از عضویت سایت خارج  شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.

۱۰- رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است٬ اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، باکودک در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.

۱۱- تولید غیرقانونی٬ فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط باکودک ارایه شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.  

۱۲ - کاربران هنگام ثبت نام در سایت علاوه بر این مقررات، اعلام می کنند که قانون جرایم رایانه ای کشور را نیز پذیرفته اند.

۱۳- کالا یا خدمات ارائه شده سایت، مشمول مالیات نمی‌باشد.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.