مهد کودک و پیش دبستانی دوستی
منطقه 1
زمینه فعالیت #
آدرس تهران - نیاوران - شمال کاخ نیاوران - خیابان زینعلی - نبش دهم
تلفن 22800062
فکس 22803566
موبایل ----
وب سایت
ایمیل info@doostiland.com
نقشه گوگل

کاربر گرامی، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مهدکودک، سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید. لازم به ذکر است که حق پاسخگویی برای مرکز محترم محفوظ بوده و هرگونه اهانت و یا انتقاد شدید حذف خواهد گردید.


به نظر من بهترین مهد کودک منطقه نیاوران مهد کودک دوستی است با توجه به سابقه کاری درخشان این مهد کودک و تجربه مدیریت و پرسنل آن. به جرات می تونم بگم مهد کودک دوستی تنها مهد در تهرانه که بر اساس اصول و روشهای جدید بین المللی اداره می شه. من شخصا تا حالا هیچ مهدی رو ندیدم که مثل مهد دوستی دارای سیستم و برنامه ریزی باش
شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397
من مهد دوستى رو دیدم. ساختمون و محل مهد خوب بود. بخصوص از نظر تمیزى آب و هوا. ولى نمیدونم چرا اصلا به من حس خوبى نداد. محیطش یه جور غمناک بود. مربى هاش هم بنظرم با تجربه نبودن و با از آداب اجتماعى بالایی هم برخوردار نبودن که به نظرم این خیلى مهمه که بچه زیر دست چه کسایی با چه اخلاقى آموزش میبینه. در کل خیلى سعى میکردن با بچه مهربون باشن ولى به ریز ترین مسائل ایراد میگرفتن و دو ساعت توضیح میدادن که چرا نباید این کار رو بکنى. خلاصه که از نظر اصول تربیتى و رفتار با بچه ها من اصلا خوشم نیومد.
دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397
سلام من دخترم مهد دوستی در نیاوران میره خیلی راضیم محیط شاد و قشنگی داره پرسنلشم مجرب و تحصلیکرده و جوون هستن
دوشنبه 17 اردیبهشت ماه 1397
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.