برای مشاهده لیست مهدکودک ها روی منطقه کلیک کنید

بیمارستان مرکز طبی کودکان

منطقه
6
فعالیت
بیمارستان تخصصی کودکان
آدرس
تهران - انتهای بلوار کشاورز - خیابان دکتر محمد قریب - جنب بیمارستان امام خمینی - پلاک 62
تلفن
61479
موبایل
---
ایمیل
----
وب سایت
اینستاگرام
----
 مرکز طبی کودکان:
مرکز طبی کودکان به عنوان قطب علمی طب کودکان کشور و جامع ترین مرکز آموزشی، درمانی، پژوهشی مرتبط با بیماریهای کودکان کشور فعالیت خود را از سال 1347 با همت دکتر حسن اهری و دکتر محمد قریب آغاز نموده است.
این بیمارستان دارای 290 تخت است.

بخش های بستری مرکز طبی کودکان تهران:

ICU جراحی - جراحی ترمیمی دست - جراحی پلاستیک ترمیمی و سوختگی - جراحی فک وصورت - -

بخش های ستاره دار:

اتاق عمل - اورژانس تحت نظر - دیالیز - تالاسمی - اورژانس - آنژیوگرافی - شیمی درمانی 

بخش های کلینیکی مرکز طبی کودکان تهران:

درمانگاه ارولوژی - درمانگاه فوق تخصصی  اطفال غدد - درمانگاه ارتوپدی اطفال - درمانگاه اطفال - درمانگاه اعصاب و روان   درمانگاه اورژانس - درمانگاه ایمونولوژی - درمانگاه بیماران تالاسمی - درمانگاه جراحی مغز و اعصاب - درمانگاه داخلی اعصاب ( نورولوژی ) - درمانگاه عفونی - درمانگاه فوق تخصصی اطفال کلیه ( نفرولوژی ) - درمانگاه فوق تخصصی اطفال قلب - درمانگاه فوق تخصصی اطفال گوارش -  درمانگاه فیزیوتراپی - درمانگاه گفتار درمانی - پوست ومو - چشم - دندانپزشکی - دندانپزشکی کودکان استثنائی - ENT - واکسیناسیون - اب درمانی - تغذیه - تست حافظه - درمانگاه ریه - جراحی قلب - جراحی فک وصورت - روان درمانی فردی و....سایر بیمارستانهای تخصصی کودکان را اینجا دنبال نمایید.کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مجموعه،سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.لازم به ذکر است که حق پاسخگویی برای مرکز محترم محفوظ بوده و هرگونه اهانت و یا انتقاد شدید حذف خواهد گردید.

نظر شما ثبت شد و با تایید مدیر منتشر خواهد شد.
امکان ارسال پیام در حال حاضر وجود ندارد.

توسط امین در تاریخ 1395/8/23 12:16

سلام دوستان من فرزندم را که یک ماهش بود به دلیل بیرقراری ساعت 2شب بردم این بیمارستان و با کلی معطلی رفتیم پیش یکی از این رزیدنت های پزشکی که یه خانم بود. ایشان تشخیص دادند که فرزند من دچار پیچ خوردگی روده شده بدون اینکه از ما هیچ سوالی بکنند تنها پرسشی که مطرح کردند این بود که از کی بیرقراری میکنه که ما گفتیم از ساعت 10شب. خانم دکتر به ما گفت به احتمال %90 باید عمل بشه اما شما باید برای اطمینان سونوگرافی انجام بدین که مسئول سونوگرافی بیمارستان نیست و شما به مراکز خصوصی شبانه روزی مراجعه کنید. البته زحمت کشیدند و کارت 2تا مرکز را هم دادند که حتماً به یکی از این مراکز مراجعه کنید که الله اعلم. مادر بنده که یک فرد دیپلمه میباشد گفت شکم بچه شما کار میکنه و اگر روده اش پیچیده بود نباید بچه دستشویی کند. با اصرار مادر به بیمارستان میلاد قسمت اورژانس رفتیم و بعداز معاینه پزشک به ما گفت که فرزند شما دچار کولیک شده و هیچ جای نگرانی نیست و با داروی گریپ میکسچر حالش بهبود میابد. بنده وقتی شرح حال مرکز طبی را برای پزشک بیمارستان میلاد گفتم باتعجب پرسید که خانم دکتر از کار کردن شکم بچه نپرسیده که گفت روده اش پیچیده؟ و در قبال جواب منفی ما فقط سر تکان داد و گفت خدا همه را هدایت کند. حال 2 سوال مطرح می‌باشد و آن این است که: 1- چرا باید معاینه بخش اورژانس بیمارستان که بخش تشخیص بیماری می‌باشد به جای اینکه در دست یک پزشک حاذق باشد در دست یک دانشجوی پزشکی بی تجربه و بی سواد است که هم روان و سلامت بیماران را به خطر می اندازد و هم هزینه های بی مورد بر آنها تحمیل می‌کند. 2- چرا باید مسئول سونوگرافی یک بیمارستان در حال استراحت باشد(به گفته نگهبان بیمارستان) و بیماران را به مراکز خصوصی از پیش تعیین شده با هزینه‌های گزاف ارجاع دهند؟ اینها که عرض کردم مربوط شهریور 95 بود یعنی در اوج طرح تحول سلامت آقای دکتر هاشمی، حال خدا به داد آن روزی برسد که طرح تحولی هم نبوده است. خدا همه پزشکان با شرف را جزای خیر دهد اما اکثریت جامعه پزشکی ره به ترکستان می‌برند.

توسط وحیده در تاریخ 1395/8/9 9:0

نوبت گرفتن خیلی سخته مخصوصا برا ما شهرستانی ها

توسط hosein در تاریخ 1395/7/3 13:0

دوساعته دارم سعی میکنم یه نوبت اینترنتی بگیرم ولی موفق نمیشم .حتی از طریق شماره تماسها هزاربار تماس گرفتم باز هم نتونستم