خوابی پر از گوسفند


مشخصات کتاب:
نویسنده و تصویرگر:
پژمان رحیمی زداه

گروه سنی : الف و ب
ناشر
:فاطمی


توضیحات کتاب:

در شرایطی دومین کتاب نوشتاری پژمان رحیمی زاده با عنوان «خوابی پر از گوسفند» راهی بازار شده که این تصویرگر و نویسنده بار دیگر بر لزوم عهده داری کار تصویر و نوشتار توسط یک نفر در خلق اثر تاکید کرد .

رحیمی زاده گفت: زمانی که یک تصویرگر کار نوشتن متن را هم برعهده می گیرد حاصل کار اثری خواهد بود که ارتباط عمیق و مستقیمی را به دنبال دارد. زمانی که مولف و تصویرگر دو فرد مجزا هستند به دلیل مشکلاتی که در هماهنگی کار این دو وجود دارد، اغلب در کار تاثیرگذاری متن مشکلاتی به وجود می آید؛ در حالی که این خطا زمانی که نویسنده و تصویرگر یک اثر یک نفر است دیده نمی شود. در واقع دانش بصری تصویرگر باعث می شود که خلاهای متن کاملا پُر شود و  کاری خلق شود که می تواند ارتباط مستقیم تر و عمیق تری با مخاطب برقرار کند.

او که پیشتر نامش در فهرست نفرات برتر برای دریافت جایزه هانس کریستین اندرسن ۲۰۱۶ در بخش تصویرگری قرار گرفته بود اخیرا کتاب «خوابی پر از گوسفند» را که دومین کتاب تالیفی اش است  در بخش کودک و نوجوان انتشارات فاطمی راهی بازار کرده است.

در پشت کتاب خوابی پر از گوسفند  آمده:

«شب هایی که خواب به چشمانتان نمی آید، گوسفندهای خواب من را بشمارید. هر وقت خوابتان برد، همه آن ها مال شما می شوند؛ البته با تمام دردسرهایشان. خواب های خوب ببینید و مراقب گوسفندهای من باشید! »

 «آرزوهای کوچک و ستاره های دنباله دار» اولین کتاب نوشته شده این تصویرگر  ویژه کودکان و نوجوانان بود که در انتشارات بافرزندان در سال ۷۶ راهی بازار شد.


لینک خرید: http://u2s.ir/wk6FZ1B


خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.