دم های جنگلی

کتاب پارچه‌ای « دم های جنگلی » هم سبب رشد حس لامسه کودک می‌شود و هم به مهارت‌های شناختی او یاری می‌رساند.
ادامه ...

مجموعه کتابهای تمرین خردسالان

کتاب نخست ویژه‌ کار در کلاس و کتاب دوم برای کار در منزل است و هر کدام شامل موضوع‌هایی مثل تمرین نوشتن، آموزش مفاهیم، آموزش اعداد و آموزش شکل‌ها هستند.
ادامه ...

ما یک نفر

کتاب « ما یک نفر » شش ماه از زندگی دو خواهر دوقلوی بهم چسبیده، از نخستین بار حاضر شدن در مدرسه تا عمل جراحی برای جدا شدن از هم را بازگو می‌کند
ادامه ...

تمایلات جنسی کودکان و نوجوانان

این کتاب حاوی مطالبی پیرامون رفتارهای جنسی کودکان و نوجوانان بطور عموم, صرفنظر از ملیت, زبان و فرهنگ میباشد. همچنین حاوی پیشنهاداتی برای والدین و مربیان جهت برخورد با مسائل جنسی کودکان است.
ادامه ...

مجموعه کتابهای مارتا

مارتا گاوی است که با گاوهای دیگر متفاوت است. او حصارهای فکری را می‌شکند و جرات می‌کند فراتر از کلیشه‌ها و روند معمول زندگی، قدم بردارد. وقتی گاوهای دیگر در جریان روزمره و چهارچوب‌های تعیین شده‌ی زندگی گرفتار هستند، مارتا به رویاهایش فکر می‌کند و
ادامه ...

مجموعه کتابهای من میتوانم

مجموعه کتاب های ((من میتوانم)) خردسالان را با مهارت های اولیه ی زندگی آشنا کرده ، فرصت واحدها و برنامه های کار در خانه و مهد کودک را برای آنها فراهم میکند.
ادامه ...

درنا

از سری مجموعه داستانهایی برای فکرکردن کتاب « درنا » درباره پایبندی به قول است که برای سامورایی‌ها بسیار مهم بوده است.
ادامه ...

من بی نظیرم

مردم از بعضی جهات شبیه هم هستند و از بعضی جهات با هم تفاوت دارند.این کتاب پذیرفتن تفاوتها را به کودکان آموزش میدهد
ادامه ...

مجموعه کتابهای خرگوش کوچولو

مجموعه کتاب‌های مقوایی خرگوش کوچولو از جمله کتاب های سوزانه برنر است که با تصویرهایی با رنگ‌های شاد، درخشان و ریزه‌کاری‌های بسیار، خردسالان را برای ساعت‌ها مجذوب و سرگرم می‌کند. افزون بر این، داستان دیگری نیز در تصویرها در جریان است که کشف آن برای کودکان لذت‌بخش خواهد بود.
ادامه ...

از همه چیز بدم می آد

این کتاب از مجموعه کتاب‌های «رفتارها و احساسات من» است. مجموعه «رفتارها و احساسات من» به این منظور فراهم شده تا به کودکان شناخت احساسات‌شان را آموزش دهد و آنها را با احساسات متفاوتی که در موقعیت‌های مختلف با آن روبه‌رو می‌شوند، آشنا کند
ادامه ...

کجاست آن آلفونونس همیشگی

چند روز است که آلفونس دیگر همان آلفونس همیشگی نیست. از شیطنت و بازیگوشی خبری نیست خیلی جدی شده و نگران به نظر می‌رسد. چرا؟ چون به زودی مدرسه‌ها باز می‌شوند و او برای اولین بار به مدرسه می‌رود.
ادامه ...

شما هم بچه مدرسه ای دارید؟

راهکارهای عملی برای افزایش علاقه به مدرسه و درس خواندن در فرزندان برای والدینی که بچه دبستانی دارند.
ادامه ...

جغد در خانه

«جغد در خانه» کتاب برگزیده انجمن بین المللی کتابخوانی ، برنده جایزه کتاب کودک ممتاز سال نیویورک تایمز ، کتاب برگزیده کودک از سوی انجمن کتاب آمریکا
ادامه ...

با هم زندگی کنیم

کتاب «با هم زندگی کنیم» دربرگیرنده قصه‌هایی از ایران، هند، ژاپن، مصر، انگلیس، شوروی سابق و... است که به دست کودکان اول و دوم دبستان رسیده است.
ادامه ...

50 فعالیت و سرگرمی برای کودکان بیش فعال

این کتاب شامل ده‌ها بازی، جورچین، فعالیت و تمرین متنوع همراه با 50 راه عملی برای کنترل، مدیریت، ساماندهی و حل مشکلات بیش‌ فعالی کودکان و نوجوانان است
ادامه ...

غورغوری کوچولو بزرگ میشود

کتاب «غورغوری کوچولو بزرگ می‌شود!» به کودکانی که از بزرگ شدن می‌ترسند کمک می‌کند به نکات مثبت بزرگ شدن نیز فکر کنند .
ادامه ...

مامان من کیه؟

در این داستان کودکان با چند جانور آشنا می شوند و اطلاعاتی درباره ی آن ها به دست می آورد، برای نمونه میمون می تواند از دم درازش آویزان شود و تاب بخورد یا فیل خرطوم دارد.
ادامه ...

چرا خوشحال نباشم ؟

از سری کتابهای سفید، آموزش مهارتهای زندگی به کودکان
ادامه ...

چرا بترسم ؟

کتاب چرا بترسم؟ ازسری کتابهای سفید،آموزش مهارتهای زندگی
ادامه ...

یک پیاده‌روی طولانی تا آب

«یک پیاده روی طولانی تا آب داستان» داستان زندگی پسری است که تسلیم سرنوشت نمی شود و از فرصت ها برای بهتر شدن زندگی خود و دیگران استفاده می کند.
ادامه ...
<123>

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.