کتاب دو پرنده و یک کرم خاکی

برگزیده‌ی جشنواره‌ی "کتاب مناسب" انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برای متن؛ مورد توصیه‌ی سازمان یونسکو، برای زندگی صلح‌آمیز، به جای روابط خشونت‌ بار هر کتاب، یک داستان ستیزه جویانه، همراه با چند سرانجام گوناگون خشونت آمیز!... و نیز یک سرانجام دیگر، راه حل صلح‌آمیز
ادامه ...

کتاب اوریگامی آسان

کتاب‌های «اوریگامی آسان» مجموعه‌ای از کاردستی‌های کاغذی است که به کودکان فرصت می‌دهد چیزهای مختلفی بسازند.
ادامه ...

مجموعه کتاب های مقوایی نخستین کتابخانه من

پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهند آنچه موفقیت آینده آموزشی کودک را تضمین می‌کند، شمار واژه‌هایی است که در هر ساعت یک نوزاد تا دو سالگی می‌شنود.
ادامه ...

مجموعه ماجراهای خرس و موش

مجموعه ماجراهای خرس و موش، درباره‌ی دوستی موش با یک خرس است. ابتدای هر داستان خرس بداخلاق است و از این دوستی فراری، ولی هربار موش با کارهایی که انجام می‌دهد خرس را خوشحال و راضی می‌کند.
ادامه ...

کتاب با مشکل خود چه می کنید؟

مشکلات به چه دردی می‌خورند؟ مشکلات ما را به چالش می‌کشند، به شخصیت ما شکل می‌دهند، ما را هل می‌دهند و به ما کمک می‌کنند تا کشف کنیم چه‌قدر قوی، شجاع و تواناییم.
ادامه ...

کتاب بیلی و جادوگر پلید

مجموعه افسانه‌های شگفت انگیز در قالب چندین داستان مصور ارائه شده است که هر کدام به نوبه‌ی خود از محبوب‌ترین و ماندگارترین داستان‌های دنیا است.
ادامه ...

مجموعه هیولاهای استرمانت

شاید اولین چیزی که پس از شنیدن نام زنبور به ذهنتان برسد معجون شفابخش عسل باشد. همه‌ی ما داستان زندگی این حشره ارزشمند و پاکیزه را شنیده‌ایم و می‌دانیم که برگرد گل‌های خوشبو میگردد تا با جمع‌آوری شهد آن‌ها عسل بسازد
ادامه ...

کتاب لالایی

لالایی خواندن والدین خصوصا مادران، خاطره‌ای‌ است که از دیرباز همراه‌مان بوده و اغلب ما از نخستین لحظه‌های زندگی با زمزمه‌های شیرین مادران خود به خواب رفته‌ایم. بی‌شک هیچ‌کس بدش نمی‌آید که مادرش بار دیگر برایش لالایی بخواند و نوازشش کند.
ادامه ...

کتاب چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم؟

«چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم» به قلم پیت جانسون نوشته شده است. رضی هیرمندی با زبانی ساده و کودکانه داستان‌های کتاب را ترجمه کرده است.
ادامه ...

کتاب از کرم تا پروانه

کتاب « از کرم تا پروانه » کتابی غیرداستان و علمی اطلاعاتی است که به چرخه‌ی زندگی پروانه می‌پردازد.
ادامه ...

کتاب سامی و مرد فضایی

در کتاب «سامی و مرد فضایی» سامی چیز عجیبی در پارک پیدا کرده. او ابتدا فکر می‌کند آن چیز یک اسباب‌ بازی سرگرم‌کننده است. اما وقتی با صاحب آن روبه‌رو می‌شود، می‌فهمد یک سفینه فضایی پیدا کرده است ...
ادامه ...

مجموعه کتاب خرسی و دوستانش

مجموعه کتاب خرسی و دوستانش، یک مجموعه جذاب و آموزنده برای گروه سنی ب می باشد
ادامه ...

کتاب آقای بوگندو

کلوی، دختربچه‌ای از یک خانواده‌ی مرفه است که هر روز در راه مدرسه آقای بوگندو، پیرمرد بی‌خانمانی را می‌بیند که روی نیمکتی در پارک نشسته است. کلوی بالاخره شجاعتش را جمع می‌کند تا با این پیرمرد مهربان که چشم‌های غمگینی دارد صحبت کند. و دوستی آنها شروع می‌شود.
ادامه ...

کتاب یک برادر کوچولو برای نینا

نینا قرار است به زودی صاحب یک برادر کوچولو شود. هر شب کابوس کوچولوی بدجنسی به سراغ او می‌رود و سعی می‌کند او را بترساند.
ادامه ...

مجموعه کتابهای کبوتر

مجموعه کتابهای کبوتر،مناسب برای گروه سنی 3 تا 6 سال
ادامه ...

کتاب پانتن سیاه

پانتن سیاه ماجرای عروسک‌گردانی است عجیب و غریب که ناگهان سرو کله‌اش در زندگی لوس پیدا می‌شود. لوس عاشق او میشود بی‌خبر از رازی که عروسک‌گردان و پدرش از او پنهان می‌کنند.
ادامه ...

کتاب فاصله ات را با من حفظ کن

بامطالعه‌ی این کتاب، کودکان با مفهوم فضای شخصی آشنا می‌شوند و یاد می گیرند که چه نکاتی را باید در این زمینه رعایت کنند تا به حقوق دیگران احترام بگذارند.
ادامه ...

کتاب آهای گوسفندهای شیطون

فیبی در رخت‌خواب گرم و نرمش دراز کشیده بود، پتو را کشیده بود روی خودش و سعی می‌کرد بخوابد. اما هر کاری می‌کرد خوابش نمی‌برد. چشم‌هایش را بست و شروع کرد به شمردن گوسفندها.
ادامه ...

کتاب کلاغ و مار

کلیله و دمنه از جمله متون ادبی کلاسیکی است که به دلیل وجود حکایت‌هایی با شخصیت حیوانات از مشهورترین و پرطرفدارترین فابل‌های دنیا شده است.
ادامه ...

هیچ وقت گفته بودم چقدر خوشبختی؟

پیرمرد یک جای خاردار و تیغ‌تیغی نشسته بود. با این حال با لبخندی شاد و شیرین آواز می‌خواند، آوازی به‌یادماندنی. راستی پیرمرد درباره‌ی خوشبختی چه فکر می‌کند و چرا گفته‌هایش فراموش نشدنی است؟
ادامه ...

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.