کتاب گالی گلی اسب آبی تنها

کتاب گالی گلی اسب تنها از سری کتابهای 6 جلدی قصه های شیرین جنگل است که نشر افق برای گروه سنی الف و ب منتشر کرده است.
ادامه ...

کتاب هستی - رمان نوجوان

کتاب هستی برای نوجوانان و جوانانی که روابط غیرصمیمانه‌ای با والدین خود دارند مناسب است و به آنان کمک می‌کند تا به والدین خود بیشتر اعتماد کنند، با آنان مهربان باشند و بتوانند با همانندسازی با هستی متوجه شوند که در این تصورات اشتباه تنها نیستند.
ادامه ...

کتاب امان از دست مشق شب

این کتاب به مخاطب کمک می‌کند:بر غولی که به نام مشق ساخته پیروز شود و دیگر محبور نباشد برای مشق ننوشتن و انجام ندادن ، بهانه‌های عجیب و غریب بیاورد.
ادامه ...

کتاب باشگاه سری فرانکلین

کتاب « باشگاه سری فرانکلین » از مجموعه داستان‌های فرانکلین است که در ۳۰ جلد به ترس‌ها، نگرانی‌ها و مشکلات رفتاری کودکان می‌پردازد.
ادامه ...

کتاب خواندن با کودک از تولد تا سه سالگی

کتاب « خواندن با کودک از تولد تا سه سالگی » از «مجموعه ترویج خواندن کتابک» با این هدف فراهم آمده تا پدران و مادران جوان و مربیان را با شگفتی‌های کتاب تصویری و جایگاه آن در شکوفا کردن یکی از تحسین برانگیزترین استعدادهای انسان یعنی خواندن آشنا کند.
ادامه ...

کتاب آدم کوچولوی جدید

بابا و مامان اِلمور فکر می‌کردند پسرشان بانمک‌ترین، باهوش‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین بچه‌ای است که در عمرشان دیده‌اند. المور هم خوشش می‌آمد که بابا و مامانش این‌طور فکر می‌کردند. تا این‌که یک روز همه چیز عوض شد.
ادامه ...

کتاب اسباب کشی پرماجرا

معمولا ساعت چهار صبح همه خواب بودند و همه جا ساکت بود. اما از اتاق خواب پتسون صدای ناآشنایی می‌آمد و آن هم صدای فیندوس، گربه‌ی پتسون، بود…
ادامه ...

کتاب جادوی چپکی

کتاب جادوی چَپَکی، اثری نوشته ی سارا ملانسکی است که اولین بار در سال 2015 وارد بازار نشر شد و یکی از پرفروش ترین های نیویورک تایمز شد.
ادامه ...

کتاب 1001 حقیقت خوفناک

1001 حقیقت خوفناک (دایره التهوعی از حقایق چندش آور درباره ی همه چیز) نوشته ی آن رونی است که نیلوفر امن زاده آن را به فارسی ترجمه کرده است
ادامه ...

کتاب آقای روباه شگفت انگیز

کتاب جذاب "آقای روباه شگفت انگیز" را خانم نجف خانی ترجمه و انتشارات افق چاپ کرده است.
ادامه ...

کتاب حیوان های دوست داشتنی

اغلب کتاب‌های شعر کودکان مناسب گروه سنی 5 تا 9 سال است. در این سن فرزندان بیشتر به شعر و موسیقی علاقه دارند و از این طریق می‌توان قدرت یادگیری آن‌ها را افزایش داد
ادامه ...

کتاب دو پرنده و یک کرم خاکی

کتاب دو پرنده و یک کرم خاکی برگزیده‌ی جشنواره‌ی "کتاب مناسب" انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان برای متن؛ مورد توصیه‌ی سازمان یونسکو، برای زندگی صلح‌آمیز، به جای روابط خشونت‌ بار
ادامه ...

کتاب اوریگامی آسان

کتاب‌های «اوریگامی آسان» مجموعه‌ای از کاردستی‌های کاغذی است که به کودکان فرصت می‌دهد چیزهای مختلفی بسازند.
ادامه ...

مجموعه کتاب های مقوایی نخستین کتابخانه من

پژوهش‌های اخیر نشان می‌دهند آنچه موفقیت آینده آموزشی کودک را تضمین می‌کند، شمار واژه‌هایی است که در هر ساعت یک نوزاد تا دو سالگی می‌شنود.
ادامه ...

مجموعه ماجراهای خرس و موش

مجموعه ماجراهای خرس و موش، درباره‌ی دوستی موش با یک خرس است. ابتدای هر داستان خرس بداخلاق است و از این دوستی فراری، ولی هربار موش با کارهایی که انجام می‌دهد خرس را خوشحال و راضی می‌کند.
ادامه ...

کتاب با مشکل خود چه می کنید؟

مشکلات به چه دردی می‌خورند؟ مشکلات ما را به چالش می‌کشند، به شخصیت ما شکل می‌دهند، ما را هل می‌دهند و به ما کمک می‌کنند تا کشف کنیم چه‌قدر قوی، شجاع و تواناییم.
ادامه ...

کتاب بیلی و جادوگر پلید

مجموعه افسانه‌های شگفت انگیز در قالب چندین داستان مصور ارائه شده است که هر کدام به نوبه‌ی خود از محبوب‌ترین و ماندگارترین داستان‌های دنیا است.
ادامه ...

مجموعه هیولاهای استرمانت

شاید اولین چیزی که پس از شنیدن نام زنبور به ذهنتان برسد معجون شفابخش عسل باشد. همه‌ی ما داستان زندگی این حشره ارزشمند و پاکیزه را شنیده‌ایم و می‌دانیم که برگرد گل‌های خوشبو میگردد تا با جمع‌آوری شهد آن‌ها عسل بسازد
ادامه ...

کتاب لالایی

لالایی خواندن والدین خصوصا مادران، خاطره‌ای‌ است که از دیرباز همراه‌مان بوده و اغلب ما از نخستین لحظه‌های زندگی با زمزمه‌های شیرین مادران خود به خواب رفته‌ایم. بی‌شک هیچ‌کس بدش نمی‌آید که مادرش بار دیگر برایش لالایی بخواند و نوازشش کند.
ادامه ...

کتاب چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم؟

«چگونه پدر و مادر خود را تربیت کنیم» به قلم پیت جانسون نوشته شده است. رضی هیرمندی با زبانی ساده و کودکانه داستان‌های کتاب را ترجمه کرده است.
ادامه ...

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.