مجموعه کتابهای حواستو جمع کن

مجموعه‌ي 12 جلدی «حواستو جمع كن» به توضيح آن دسته از فعاليت‌هاي آموزشي مي‌پردازد كه كودك شما با انجام آن‌ها مي‌تواند مهارت‌هاي خود را در بسياري از عرصه‌ها تقويت كند.
ادامه ...

دختران و تنها ماندن در خانه

راهنمایی‌ها و اطلاعات مفید این کتاب به شما کمک می‌کند تا زمانی که در خانه تنها هستید، احساس امنیت کرده و اوقات خوشی در خانه داشته باشید.
ادامه ...

بازی با انگشتها

"بازی با انگشت ها" کتابی است با ۱۶ شعر و ۱۶ قصه از "پنج انگشت دست، "برگرفته از بازی ایرانی و کهن "لی لی لی لی حوضک" که همواره مورد علاقه کودکان بوده است.
ادامه ...

بیدی و روز برفی

بیدی به همراه خانواده اش به خانه ی جدیدی اسباب کشی می کنند که پیرمرد تنها و بداخلاقی به نام آقای لارچ در همسایگی شان زندگی می کند.درباره ی دلیل بدعنقی آقای لارچ با دیگران در داستان حرفی زده نشده است،اما آنچه که مهم است این است که بیدی او را می بیند یا بهتر است بگوییم نادیده نمی گیردش. همه ی انسان ها به دیده شدن نیاز دارند.
ادامه ...

آدم برفی و گل سرخ

آدم برفی و گل سرخ برآمده از پندارهای دخترکی است که از مرزهای جهان واقعیت می‌گذارد و جهانی تازه را با منطق خود بازنمایی می‌کند...
ادامه ...

مری پاپینز

داستان‌های مری پاپینز یکی از نمونه‌های مطرح در ادبیات کودکان می باشد.این مجموعه تاکنون به بیش از ۴۰ زبان دنیا ترجمه شده است.
ادامه ...

دست هایت را بشوی

کتاب"دستهایت را بشوی" در قالب داستان کوتاه و با زبان کودکانه اهمیت رعایت بهداشت را به کودکان آموزش می دهد.
ادامه ...

جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد

کتاب " جودی انجمن مخفی تشکیل می دهد " اولین جلد از مجموعه "جودی دمدمی" است.
ادامه ...

پشت و رو

کتاب « پشت و رو » احساسات متفاوت انسان را در مواجهه با رویدادهای روزمره در قالب داستان زندگی دختری به اسم رایلی به تصویر می‌کشد.پس از نوشتن کتاب پشت و رو، در سال ۲۰۱۶ انیمیشنی از این کتاب ساخته شد که جوایز گوناگونی از جمله اسکار ۲۰۱۶، گلدن گلاب ۲۰۱۶، کریتیکس چویس ۲۰۱۶ و بی اِی اف تی اِی ۲۰۱۶ را از آن خود کرد.
ادامه ...

مسابقه ی سبز

کتاب مسابقه ی سبز کودکان را با دلایل کاهش زباله و نقشی که می‌توانند در کاهش و بازیافت زباله داشته باشند،آشنا می کند.
ادامه ...

لئو و پوپی گردش با مادر بزرگ

هدف از مجموعه کتابهای لئو و پوپی آموزش مهارتهای زندگی و پرورش مهارتهای اجتماعی کودکان است.
ادامه ...

قصه های خوب برای بچه های خوب ( مرزبان نامه)

قصه های خوب برای بچه های خوب ،جلد دوم از این سری کتابهااست و دارای بیست‌ و‌ یک قصه است که همه‌ی آنها از کتاب مرزبان‌نامه انتخاب شده و از اصل آن ساده‌تر نوشته شده است.
ادامه ...

کاش تنها نبودم

زمانی آنقدر عصبانی می شویم که تنها آرزوی ما این است که دیگران ما رو تنها بگذارند! این کتاب از سری کتابهای آموزش مهارتهای زندگی به کودکان است.
ادامه ...

بچه ها از کجا می آیند؟

والدین دیر یا زود با این سوال کودکان موجه میشوند که: « بچه‌ها از کجا می‌ آیند؟ ». پاسخ به این سوال آسان نبوده و والدین همواره از قرار گرفتن در چنین شرایطی دچار هراس شده و از پاسخ دادن به این‌گونه پرسش‌ها طفره می‌روند.
ادامه ...

اتل متل توتوله

بازی اصلی ترین راه شناخت و زبان اصلی ترین ابزار ارتباط کودک است. از سوی دیگر انجام بازی های سنتی کودکان را از کودکی با میراث فرهنگی سرزمین شان آشنا و سبب زنده ماندن این میراث معنوی ارزشمند می شود.
ادامه ...

خرگوش کوچولوی عصبانی

در سری کتابهای "خرگوش کوچولو " کودکان با احساسات گوناگون و نحوه کنترل آنها آشنا میشوند.
ادامه ...

شازده کوچولو

بعضی از داستان ها به درجه ای می رسند که فرهنگ ساز می شوند و بخشی از فرهنگ بشری را می سازند. شازده کوچولو یکی از این داستان ها است.
ادامه ...

افسانه های مردم دنیا،5 قصه گزیده از اسکاروایلد

کتاب«افسانه‌هاي مردم دنيا» شامل برخي از مشهورترين افسانه‌هاي دنياست. 208 داستان از «ازوپ»، 10 قصه از «هانس کريستين اندرسن» و داستان‌هايي از «اسکار وايلد» و «روديارد کيپلينگ» داستان‌ها و افسانه‌هاي اين کتاب را تشکيل مي‌دهند .
ادامه ...

خرگوش کوچولوی ترسو

«کتاب خرگوش کوچولوی ترسو» با زبانی ساده کودکان را با احساس ترس و پدیده‌هایی که ممکن است از آن‌ها بترسیم آشنا می‌کند و در آخر راه‌هایی برای پذیرفتن این احساس و کنترل آن پیشنهاد می‌دهد.
ادامه ...

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.