باکودک نخستین بانک جامع اطلاعات کودک است که : ارایـه کنندگان خدمات مربـوط  به کودکان، اعـم از افراد حقیقی و حقوقـی، را گـردآوری نموده و اطلاعـات آنـها را به تفکیک در 14 بخش کلی ،به صورت جامع و تخصصی در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد .

از جمله این اطلاعات می توان به درج مشخصات به روز مهدکودکهای فعال مناطق  22 گانه شهر تهران، مدارس غیر دولتی دوره ابتدایی، آموزشگاههای تخصصی کودک، خانه های کودک و مراکز تفریحی، متخصصین حوزه سلامت کودک، و.... اشاره نمود.

مدیران مجموعه هایی که در حوزه کودک فعالیت می کنند می توانند با عضویت در وب سایت باکودک اطلاعات مجموعه ی خود را به صورت کامل به همراه تصاویر مربوطه درج  و نیز اخبار داخلی خود را در صفحه اختصاصی شان منتشر نمایند.


مزایای حضور در باکودک چیست؟
• درج مشخصات کسب و کار شما (شامل نام ،زمینه فعالیت،آدرس،شماره تماس،آدرس وب سایت،آدرس شبکه های اجتماعی مرتبط ،مشروح خدمات ارائه شده،عکس از محصولات و...)
• حضور در صفحات نخست موتورهای جستجو
• به روز رسانی ماهیانه و پشتیبانی قوی
• طراحی کاربر محور، زیبا و درعین حال ساده سایت
• امکان جستجوی پیشرفته بر اساس منطقه، نام ،خدمات یا تخصص
• امکان درج تجربیات و نظرات کاربران  در مورد خدمات و یا محصولات شما
 امکان به نمایش درآوردن تصاویر مکان یا محصول شما

  اختصاص صفحه ای از سایت باکودک به شما باعث می شود تا اشخاصی که در جستجوی خدمات یا محصولات شما هستند به شما دسترسی پیدا کرده، با کسب آگاهی و با استفاده از نظریات مشتریان تان جذب فعالیت شما گردند.


  جهت ثبت اطلاعات شغلی خود، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

  * نام و نام خانوادگی
  * نام کسب و کار
  * آدرس
  * منطقه
  * تلفن
  فکس
  * ایمیل
  موبایل
  آدرس وبسایت
  توضیحات
  متن کنترلی را وارد کنيد

  خبرنامه

  با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.