مهد کودک و پیش دبستانی شادزی

منطقه 8
زمینه فعالیت #
آدرس تهران - بالاتر از میدان هفت حوض - خیابان کیانی ثابت - پلاک14
تلفن 77897883 – 77891902
فکس
موبایل
وب سایت http://www.mahdeshadzi.com
ایمیل info@mahdeshadzi.com
نقشه گوگل
کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مهدکودک،سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.لازم به ذکر است که حق پاسخگویی برای مرکز محترم محفوظ بوده و هرگونه اهانت و یا انتقاد شدید حذف خواهد گردید.
سلام من با نظرات مینا جون و مریم جون موافق نیستم دختر من مهد کودک شادزی میره و من بسیار راضی هستم در مورد شهریه که همه میدونیم یک تعرفه مشخص داره و هیچ مهدی نمیتونه اضافه تر بگیره در مورد ارزش قائل شدن برای حرف والدین احتمالا شما درخواستی داشتین که قابل انجام و اجرا نبوده و این دلیل بر ارزش قائل شدن یا نشدن به نظر من نمیتونه باشه
دوشنبه 21 مرداد ماه 1398
من پسرم دوماهمهد کودک شادزی بود اصلا راضی نبودم باتوجه به پولی میگیرن اصلا خدمات مناسبی نمیدن من پسرم رو یه مهد دیگه ثبت نام کردم چون احساس میکردم حتی پرخاشگر هم اونجا شده
پنجشنبه 17 مرداد ماه 1398
مهد کودک شادزی بدی نیست ولی دوتا مشکل داره یکی اینکه گرونه و اینکه زیاد برای حرف والدین ارزشی قائل نمیشه و هرچی خودشون بخوان انجام میدن.
سه شنبه 1 مرداد ماه 1398
مهد کودک شادزی جزو مهد کودکهای خوب منطقه نارمک هست
دوشنبه 2 مهر ماه 1397
مهد شادزی رو من رفتم دیدم. ظاهرش که خوب بود. تمیز و مرتب بود.توی دو طبقه.برخورد پرسنل و مدیرش خوب بود. مدیرش با حوصله همه چیزو توضیح داد. با دوربین روی قسمتای مختلف نظارت داشت. اما نظارت انلاین ندارن که مدیرش گفت واسه اینه که مربیاش میخوان راحت باشن. یه کم محیطش تاریک بود. البته اتاق 6 ماه تا 2 سالش که واسه من مهمه نور خیلی خوبی داشت. مدیرم روی افتاب تاکید خوبی داشت که خوشم اومد. یکی از بچه ها یه کار خلاف کرد که مربی برا جلوگیری از کارش گفت نکن با دوربین دارن می بیننت و دو بار که رو این تاکید کرد بچه دست از کارش برداشت نمیدونم بچه ها رو از دوربین و نطارت میترسونن یا نه؟ با همین یه بار نمیشه قضاوت کرد. متاسفانه سرویس برا زیر 2 سال ندارن که واسه من خیلی سخت میشه اما برا بقیه سنا دارن. در مجموع نظرم مثبته.
شنبه 29 اردیبهشت ماه 1397
من 5 شنبه رفتم مهد شادزی کسی نبود، خیلی تعجب کردم. بعدا فهمیدم ماهی یه بار 5 شنبه ها تعطیله.
پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1397
من میخواستم دخترم رو مهد شادزی ببرم. بعدا فهمیدم مهد دوزبانه هست با سیستم فونیکس. منم اصلا دلم نمیخواد دخترم از الان و تو سن ٣ سالگى زبان یاد بگیره واسه همین شادزی رو حذف کردم.
یکشنبه 9 اردیبهشت ماه 1397
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.