برای مشاهده لیست مهدکودک ها روی منطقه کلیک کنید

مهد کودک و پیش دبستانی رضویه

منطقه
1
فعالیت
مهد کودک و پیش دبستانی
آدرس
تهران - انتهای بلوار اندرزگو - ابتدای قیطریه - جنب مخابرات شهید غریبی - نبش کوچه کیارنگ
تلفن
22235693 - 22208450
موبایل
----
ایمیل
وب سایت
 

کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مجموعه،سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.لازم به ذکر است که حق پاسخگویی برای مرکز محترم محفوظ بوده و هرگونه اهانت و یا انتقاد شدید حذف خواهد گردید.

نظر شما ثبت شد و با تایید مدیر منتشر خواهد شد.
امکان ارسال پیام در حال حاضر وجود ندارد.

توسط ریحانه در تاریخ 1398/6/2 14:1

مهد کودک رضویه یک مهد کودک کاملا اسلامی هست

توسط درنا در تاریخ 1397/3/7 2:22

هم مهد داره هم پلی هوس. توی مهد برنامه های آموزشی و کارگاه های فوق العاده برگزار می شه و در قسمت پلی هوس کارگاه های کودک ومادر ،خلاقیت ،پیلاتیس و...

توسط چیستا در تاریخ 1397/3/5 14:46

من یه مدت پسرم رو میبردم خانه بازی رضویه تا ببینم اوضاعش چطوریه. من هیچ وقت مهد رضویه رو ندیدم. یه روز ساعت ناهار پسرم اونجا بود و براش ناهار آوردن. دیدم که چند بار آب خواست و بهش ندادن. گفتم که اگه میشه بهش آب بدین، گفتن که باشه چون آب خوردن با غذا خوب نیست بهش ندادیم. خوشم نیومد.

توسط بهنوش در تاریخ 1397/3/3 11:7

مهد کودک رضویه به نظر من عالیه. واقعا خیلی خوب کار می کنند. تعداد بچه هاشون هم کم است . بچه ها رو هم یا روز زوج می پذیرند یا روز فرد چون عقیده دارند که بچه باید بیشتر زمانش رو پیش مادرش باشه. من که راضی بودم.

توسط رکسانا در تاریخ 1397/2/22 17:43

بچه های من دو سال مهد رضویه میرفتن و واقعا راضی بودم. خصوصا اینکه قبل از اینجا چند تا مهد دیگه هم برده بودم که حتی تا دو سه هفته هم رفتن ولی هم خودم راضی نبودم و هم بچه ها با اشتیاق نمی رفتن. *اولین ویژگی مثبت مهدرضویه در جذب بچه ها و جدا کردنشون از مادر بود. در حالیکه مهدهای دیگه بیش از دو سه روز اجازه نمیدن مادر همراه کودک بمونه و معمولا به زور و با گریه بچه رو جدا می کنن و با این توجیه که موندن مادر و توجه به ناراحتی و گریه کودکش مانع جذب اون و انطباق با محیط جدید میشه، از مادر میخوان زودتر محل رو ترک کنه، اما توی رضویه این کار خیلی با ملایمت انجام میشه و ممکنه چندین روز طول بکشه. مسوولین مهد حتی تاکید دارن که تا وقتی خود بچه اجازه نداده مادر محل رو ترک نکنه. * ویژگی مثبت بعدی (البته از نظر من که علاقه مند به حضور بچه ها در فضایی با اعتقادات مذهبی و در عین حال شاد و جذاب بودم)، مقید بودن و نگرش مذهبی مدیر و تمامی مربی ها بود که در عین حال فضایی شاد و جذاب و نشاط آور برای بچه ها ایجاد می کردند.