مهد کودک و پیش دبستانی رضویه

منطقه 1
زمینه فعالیت #
آدرس تهران - انتهای بلوار اندرزگو - ابتدای قیطریه - جنب مخابرات شهید غریبی - نبش کوچه کیارنگ
تلفن 22235693 - 22208450
فکس 22208450
موبایل ----
وب سایت
ایمیل Razaviehm@Gmail.Com
نقشه گوگل
مهد کودک و پیش دبستانی رضویه:
کاربر گرامی،لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مهدکودک،سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.لازم به ذکر است که حق پاسخگویی برای مرکز محترم محفوظ بوده و هرگونه اهانت و یا انتقاد شدید حذف خواهد گردید.
مهد کودک رضویه یک مهد کودک کاملا اسلامی هست
شنبه 2 شهریور ماه 1398
هم مهد داره هم پلی هوس. توی مهد برنامه های آموزشی و کارگاه های فوق العاده برگزار می شه و در قسمت پلی هوس کارگاه های کودک ومادر ،خلاقیت ،پیلاتیس و...
دوشنبه 7 خرداد ماه 1397
من یه مدت پسرم رو میبردم خانه بازی رضویه تا ببینم اوضاعش چطوریه. من هیچ وقت مهد رضویه رو ندیدم. یه روز ساعت ناهار پسرم اونجا بود و براش ناهار آوردن. دیدم که چند بار آب خواست و بهش ندادن. گفتم که اگه میشه بهش آب بدین، گفتن که باشه چون آب خوردن با غذا خوب نیست بهش ندادیم. خوشم نیومد.
شنبه 5 خرداد ماه 1397
مهد کودک رضویه به نظر من عالیه. واقعا خیلی خوب کار می کنند. تعداد بچه هاشون هم کم است . بچه ها رو هم یا روز زوج می پذیرند یا روز فرد چون عقیده دارند که بچه باید بیشتر زمانش رو پیش مادرش باشه. من که راضی بودم.
پنجشنبه 3 خرداد ماه 1397
بچه های من دو سال مهد رضویه میرفتن و واقعا راضی بودم. خصوصا اینکه قبل از اینجا چند تا مهد دیگه هم برده بودم که حتی تا دو سه هفته هم رفتن ولی هم خودم راضی نبودم و هم بچه ها با اشتیاق نمی رفتن. *اولین ویژگی مثبت مهدرضویه در جذب بچه ها و جدا کردنشون از مادر بود. در حالیکه مهدهای دیگه بیش از دو سه روز اجازه نمیدن مادر همراه کودک بمونه و معمولا به زور و با گریه بچه رو جدا می کنن و با این توجیه که موندن مادر و توجه به ناراحتی و گریه کودکش مانع جذب اون و انطباق با محیط جدید میشه، از مادر میخوان زودتر محل رو ترک کنه، اما توی رضویه این کار خیلی با ملایمت انجام میشه و ممکنه چندین روز طول بکشه. مسوولین مهد حتی تاکید دارن که تا وقتی خود بچه اجازه نداده مادر محل رو ترک نکنه. * ویژگی مثبت بعدی (البته از نظر من که علاقه مند به حضور بچه ها در فضایی با اعتقادات مذهبی و در عین حال شاد و جذاب بودم)، مقید بودن و نگرش مذهبی مدیر و تمامی مربی ها بود که در عین حال فضایی شاد و جذاب و نشاط آور برای بچه ها ایجاد می کردند.
شنبه 22 اردیبهشت ماه 1397
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.