باکودک نخستین بانک جامع اطلاعات کودک است که : ارایـه کنندگان خدمات مربـوط به کودکان، اعـم از افراد حقیقی و حقوقـی، را گـردآوری نموده و اطلاعـات آنـها را به تفکیک در 14 بخش کلی ،به صورت جامع و تخصصی در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد .

ازجمله این اطلاعات می توان به درج مشخصات به روز مهدکودک های فعال مناطق 22 گانه شهر تهران،مدارس غیر دولتی دوره ابتدایی،آموزشگاههای تخصصی کودک،خانه های کودک و مراکز تفریحی،متخصصین حوزه سلامت کودک، و.... اشاره نمود.

مدیران مجموعه هایی که در حوزه کودک فعالیت می کنند می توانند با عضویت در وب سایت باکودک اطلاعات مجموعه ی خود را به صورت کامل به همراه تصاویر مربوطه درج  و نیز اخبار داخلی خود را در صفحه اختصاصی شان منتشر نمایند.

علاوه بر خدمات فوق کاربران گرامی می توانند به صورت روزانه جدیدترین اخبار مرتبط با دنیای کودکان،آخرین مقالات تخصصی در زمینه سلامت ، تغذیه، روانشناسی و تربیت کودک ، تازه های نشر کودک و نوجوان را در وب سایت باکودک دنبال نمایند و همچنین در بخش دانلود به صورت کاملا رایگان به کتابها،فیلمها و فایلهای صوتی مرتبط با حوزه کودک و خانواده دسترسی پیدا کنند.

از دیگر خدمات مجموعه باکودک فعالیت گسترده  در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد که در دو بخش جداگانه اقدام به اطلاع رسانی به والدین گرامی و مدیران محترم  مهدکودکها می نماید.         
کانال تلگرام مدیران مهد :  telegram.me/modiremahd
کانال تلگرام والدین :  telegram.me/bakoodak
                                                    

• اینستاگرام مدیران مهدکودک :  www.instagram.com/modiremahd

• اینستاگرام والدین :  www.instagram.com/bakoodakخبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.