باکودک نخستین بانک جامع اطلاعات کودک است که : ارایـه کنندگان خدمات مربـوط به کودکان، اعـم از افراد حقیقی و حقوقـی را گردآوری نموده و اطلاعـات آنـها را به تفکیک در 14 بخش کلی ،به صورت جامع و تخصصی در اختیار کاربران گرامی قرار می دهد .

 از جمله این اطلاعات می توان به درج مشخصات به روز مهدکودک های فعال مناطق 22 گانه شهر تهران،مدارس غیـر دولتی دوره ابتدایی، آموزشگاه های تخصصی کودک، خانـه های کودک و مراکـز تفریحی، متخصصین حـوزه سلامت کودک، و.... اشاره نمود .


مدیران مجموعه هایی که در حوزه کودک فعالیت می کنند می توانند با عضویت در وب سایت باکودک اطلاعات مجموعه ی خود را به صورت کامل به همراه تصاویر مربوطه درج  و نیز اخبار داخلی خود را در صفحه اختصاصی شان منتشر نمایند .

علاوه بر خدمات فوق کاربران گرامی می توانند به صورت روزانه جدیدترین اخبار مرتبط با دنیای کودکان،آخرین مقالات تخصصی در زمینه سلامت ، تغذیه، روانشناسی و تربیت کودک ، تازه های نشر کودک و نوجوان را در وب سایت باکودک دنبال نمایند و همچنین در بخش دانلود به صورت کاملا رایگان به کتابها،فیلمها و فایلهای صوتی مرتبط با حوزه کودک و خانواده دسترسی پیدا کنند .

 

از دیگر خدمات مجموعه باکودک فعالیت گسترده  در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام می باشد که در دو بخش جداگانه اقدام به اطلاع رسانی به والدین گرامی و مدیران محترم  مهدکودکها می نماید .         
کانال تلگرام مدیران مهد :  telegram.me/modiremahd
کانال تلگرام والدین :  telegram.me/bakoodak

• اینستاگرام مدیران مهدکودک :  www.instagram.com/modiremahd

• اینستاگرام والدین :  www.instagram.com/bakoodakخبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.