کلینیک تخصصی کودکان
منطقه 3
زمینه فعالیت مشاوره روانشناسی
آدرس تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از ظفر - قبل از بیمارستان ایرانمهر - انتهای کوچه افسر - ساختمان پزشکان بزرگمهر - طبقه چهارم
تلفن 22611736 - 22008038
فکس ----
موبایل ----
وب سایت http://www.kidsclinic.ir
ایمیل
نقشه گوگل
کلینیک تخصصی کودکان:
امروزه والدین علاوه بر سلامت جسم، به سلامت روان و همچنین نحوه رفتار و سلوک فرزندان خود نیز بسیار اهمیت می دهند. در ضمن اخیرا نقش مشاوران در تمام زمینه ها از جمله ازدواج ، تحصیل ، انتخاب شغل و ... بسیار پررنگ تر گردیده است و مردم بسیار بیشتر از گذشته به مشاور مراجعه می کنند . در این مرکز، کمکهای روانشناسی و تربیتی توسط پزشک و همچنین کارشناسان ارشد روانشناسی کودک ارائه می گردد. از جمله خدماتی که در این مرکز ارائه می شود و اختلالاتی که مورد ارزیابی و درمان قرار می گیرد شامل موارد زیر است:

کلاس خلاقیت کودک ، تست هوش (به روش جدید استنفورد) ، اعتماد به نفس ، اختلالات اضطرابی ، وسواس، هراس ، افسردگی ،اختلال یادگیری ، افت تحصیلی ، اختلالات رفتاری ( ناخن جویدن، بی انگیزگی ، دروغگویی، لجبازی ... ) و انجام رواندرمانی (شامل رفتار درمانی، بازی درمانی ، قصه درمانی ، نقاشی درمانی ... )

مسایل مربوط به مادر : از آنجا که زایمان و بچه دار شدن تحول مهم و بزرگی در زندگی محسوب می شود، می تواند – چه در دوران حاملگی چه پس از آن - تاثیرات خفیف تا عمیق روحی روانی به همراه داشته باشد و گاه باعث بروز مشکلاتی در زندگی خانوادگی گردد . در تمام موارد شما می توانید از مشاوره با روانشناس باتجربه و متخصص در اینگونه مسایل استفاده نمایید.
در اين بخش نظری ثبت نشده است.
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.