مهد کودک و پیش دبستانی پالیزا
منطقه 7
زمینه فعالیت #
آدرس تهران - خیابان شریعتی - کوی ميثاق 2 ( شهید سودمند ) - پلاک 59
تلفن 77501640
فکس ----
موبایل ----
وب سایت
ایمیل
نقشه گوگل
کاربر گرامی ، لطفا با درج نظرات و تجربیات خود در خصوص عملکرد و امکانات این مهدکودک،سایر کاربران را در انتخابی درست یاری فرمایید.لازم به ذکر است که حق پاسخگویی برای مرکز محترم محفوظ بوده و هرگونه اهانت و یا انتقاد شدید حذف خواهد گردید.
سلام من دخترم چند سالیه مهد کودک پالیزا میره بسیار بسیار راضی هستم و همین جا از تک تک پرسنل مهد قدردانی میکنم
شنبه 9 دی ماه 1396
با سلام خدمت والدین گرامی محدوده خیابان بهار شمالی و شریعتی و هفت تیر با شناختی که من در مدتی که فرزندم در مهدکودک پالیزا هست از این مهد بدست آوردم یکی از بهترین مهدهای استان تهران از نظر آموزش و تغذیه و رسیدگی به کودکان میباشد از نظر تمیزی و بهداشت واقعا نمونه هست توصیه میکنم حتما خودتون بازدید کنید .
یکشنبه 21 آذر ماه 1395
با سلام خدمت والدین گرامی ، با توجه به اینکه فرزند اینجانب مدت دو سال در این مهد بود.رضایت کامل خودم را از آموزش و کادر مجرب مهد و تغذیه و نظافت محیط این مهد اعلام می کنم.و به شما توصیه می کنم از این مهد بصورت حضوری بازدید نمایید تا خودتان این موارد را به عینه ملاحظه فرمایید.
پنجشنبه 18 آذر ماه 1395
با سلام والدین محترم توصیه میکنم دسته گلهای عزیزتون به این مهد نسپارید چون مدیر داخلی این مهد بر خلاف ظاهرسازی فردی بدرفتار است که معضلاتی برای فرزندتان به بار میاورد ضمنا از نظر تغذیه مشکل دار است و رسیدگی نمیشود و کیفیت غذا و هم مقدار غذایی نا مناسب و اگر خودتان هم تغذیه بگذارید به فرزندتان داده نمیشود
سه شنبه 25 خرداد ماه 1395
خوب نبود
دوشنبه 15 مهر ماه 1392
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.