ساخت عروسک مطابق با نقاشی
منطقه
زمینه فعالیت ساخت عروسک مطابق با نقاشی
آدرس مراجعه به وب سایت
تلفن 66045366
فکس ---
موبایل 09373303809
وب سایت http://www.mydoll.ir
ایمیل info@mydoll.ir
نقشه گوگل

ساخت عروسک مطابق با نقاشی کودکان

آیا می دانید تمامی روانشناسان معتقدند که نقاشی های کودکان بر گرفته از تخیلات و تفکرات جاری در زندگی آنهاست؟
کودک تمام انچه در ذهنش می گذرد را به تصویر کشیده و به نوعی حتی درون گراترین کودکان نیز ، شخصیت خود را در نقاشی های خود بروز می دهند.
کودکان ارتباط عاطفی عمیقی با شخصیت های نقاشی های خود برقرار می کنند. چه بسیارند کودکانی که دوستان خیالی در نقاشی های خود دارند و تنها آنها را محرم اسرار خود می دانند.
شاید در اینجا یکی از بهترین کارهایی که والدین برای کودکان خود می توانند انجام دهند، این باشد که شخصیت محبوب نقاشی های کودکشان را در قالب یک عروسک به او هدیه دهند.
این امر موجب می شود که بسیاری از سخن های ناگفته کودک در بازی با عروسک محبوبش به زبان آمده و والدین را از تفکرات جاری در درون فرزندشان با خبر می کند،که این اتفاق، امکان اتخاذ بهترین راه برای برقراری ارتباط با کودک را در اختیار ایشان قرار می دهد.
ایده تبدیل نقاشی به عروسک اولین بار توسط شخصی آلمانی در کشور آلمان به وجود آمد. والدین کودکان، نقاشی فرزند خود را برای این استودیو ارسال می کنند و این شرکت نقاشی آنان را با جزئیات بسیار دقیق و زیبا با وسایلی مانند پارچه، کرک، نخ و سوزن به شکل عروسک می سازد
با توجه به تاثیرات شگرف این ایده بر کودکان ،ما هم برآن شدیم تا عروسک نقاشی کودکانمان را به عنوان ارمغان خلاقیت آنها و به منظور شکوفایی استعداد و توانایی آنها به کودکان ایران زمین پیشکش نماییم.
به امید داشتن فردایی بهتر با کودکان خلاق تر
در اين بخش نظری ثبت نشده است.
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.