آموزش تخصصی پیانو
منطقه 2
زمینه فعالیت #
آدرس تهران - کوی نصر - شماره 242 - طبقه چهارم
تلفن 88276642 - 88288575
فکس ----
موبایل 09124017701
وب سایت http://www.lachini.com
ایمیل
نقشه گوگل
آموزش تخصصی پیانو :

- سریع ترین متد آموزش پیانو به سبک استاد لاچینی

- علیرضا لاچینی آهنگساز و مدرس با بیش از 15 سال سابقه و مهارت در این عرصه تنها مدرس این سبک در ایران میباشد. ایشان فرزند استاد فریبرز لاچینی نامی آشنا در عرصه موسیقی و سینماست که این شیوه را در کشور فرانسه به ثبت رسانده است.

- شاید باورتان نشود روش تدریس به قدری آسان و سریع است که کودکان چهار سال به بالا بدون هیچ شناختی از موسیقی به راحتی در کمتر از یک دقیقه شروع به نواختن خواهند کرد.

- مهم نیست که کودک شما با پیانو آهنگ بنوازد. مهم این است که آهنگ شما را با احساس و انگشت گذاری صحیح بنوازد تا در هیچ جای دنیا نواختن او مورد انتقاد قرار نگیرد. همه ما میتوانیم حرف بزنیم ولی اگر نتوانیم حرف هایمان را بنویسیم و درک کنیم، بیسوادیم. موسیقی هم بدون درک و اجرای صحیح هنر نیست، نمایش است.

- آماده اعزام مربی و همکاری با مهد کودکها، مدارس و سایر مراکز متقاضی
سلام به اساتید ارجمند و گرانمایه جناب آقای فریبرز لاچینی و فرزند گرانقدرشان علیرضا جان . سالهاست که نام پیانوی ایرانی را طلایی کرده اید با آثار جاودانتان بخصوص پاییزهای طلایی تان.میخواستم از این راه سپاسگزاری کرده باشم و قدردان زحمات شما عزیزان باشم .سال1375 یک عمو موسیقی خوش ذوق و باسلیقه در مهدکودک رویش با شاگردانشان که فرزند من هم یکی از آنها بود موسیقی ارف و آموزش پیانو انجام میدادند و تمامی قطعات استاد فریبرز لاچینی را کار میکردند از مجموعه آثار سیمین قدیری و هنگامه یاشار و نام شما رو همیشه به نیکی یاد کرده و از شما و هنر والایتان تعریف میکردند.اسمشون عمو شهاب بود و یکی از عاشقان موسیقی کودک بودند.گفتم که در اینجا از ایشان هم یادی کرده باشم.نمیدانم با ایشان همکاری دارید یا نه اما برای همگی تان آرزوی موفقیت دارم. ارادتمند شما : میترا دیبا زنده باد تمام موسیقی دانان ایرانی بخصوص آنهایی که موسیقی کودک کار میکنند زنده باد استاد لاچینیwww.lachini.com زنده باد عمو شهابwww.nazerfassihi.com
چهارشنبه 26 آذر ماه 1393
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.