دکتر رویا شهرام

منطقه 8
زمینه فعالیت متخصص اطفال
آدرس تهران - بزرگراه رسالت - چهارراه سرسبز - جنب بانک صادرات - ساختمان پزشکان سرسبز - پلاک 646 - واحد9
تلفن 77224623
فکس ----
موبایل ----
وب سایت
ایمیل
نقشه گوگل
کاربر گرامی
این صفحه صرفا جهت درج اطلاعات پزشک مربوطه و نقطه نظرات سایر کاربران می باشد. لطفا جهت تعیین وقت و یا مطرح نمودن هرگونه پرسش با تلفنهای ارائه شده ی مطب تماس حاصل فرمایید.


همه ميدونيم كه دكتر بودن ويا مهندس بودن به اندازه انسان بودن ارزشمند نيست ..و من ميتونم به جرأت بگم خانم دكتر شهرام يك انسانه واقعى هستند ..واز لحاظ طبابت وتشخيص با روحه انسانيشون ،كامل و قابله تقدير ميباشند
دوشنبه 8 مرداد ماه 1397
منزل ما نزدیک به مطب خانم دکتر شهرام هست. و تصادفا نزد ایشان رفتیم. تنها دکتری که به عمرم دیدم این همه پیگیر و خوب ویزیت میکنه ایشون هست. فقط همین اندازه بگم که نوزاد من روز اول تولدش بود و من مضطرب از اینکه سینه مادر رو نمیگیره و خوب شیر نمیخوره. خانم دکتر که دیدن من این همه سراسیمه هستم شماره موبایلشون رو دادن تا هر کاری داشتم تماس بگیرم. روز ششم جواب زردی نوزادم رو میخواستم براشون بخونم ،گوشیشون خاموش بود،بعد اینکه گوشی رو روشن کردن 3 بار با من تماس گرفتن که متاسفانه من برنداشتم و بعد پیامک دادن که گوشیشون روشنه اگه کاری دارم زنگ بزنم. مات و مبهوت از خوبی بیش از انداز و دلسوزانه این دکتر موندم که تو این روزگاری که اکثر دکترها زیر میزی میگیرن،هستند دکترهایی مانند خانم دکتر رویا شهرام که دلسوزانه پیگیر احوال کودکان و نوزادان شما هستند. خدا شاهده که تبلیغ نمیکنم عین واقعیت را براتون بازگو کردم تا پدران مظطرب مثل من که تجربه اولین بچه را دارند بدونن به این دکتر میشه اعتماد کرد. انشا الله که همیشه خودتون و کوچولوهاتون سالم باشن.
یکشنبه 12 بهمن ماه 1393
بیشتر
* متن نظر
* متن کنترلی را وارد کنيد

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه باکودک از آخرین رویدادهای مرتبط با دنیای کودکان با خبر خواهید شد.